Правила експлуатації виробів із кварцевого каменю

Повсякденний догляд:
Для догляду за виробами з кварцевого каменю потрібна, перш за все, вода, неабразивні мийні засоби і ганчір'я. Можна також використовувати високоякісні спреї, неабразивні губки і м'які серветки.
Важливо, щоб використовувані мийні засоби мали показник pH від 5 до 9. Якщо pH виходить за рамки цього діапазону, засіб потрібно використовувати з обережністю, оскільки він може пошкодити поверхню. Рекомендується спочатку перевірити його дію на маленькій або невидимій ділянці.
Не можна використовувати засоби із вмістом трихлоретану або метилен хлориду (до таких належать засоби для виведення плям та очищувачі).
Якщо на поверхню потрапила потенційно небезпечна речовина, слід негайно ж вимити поверхню водою, щоб запобігти її пошкодженню.
Слідкуйте, щоб забруднення не залишалися на поверхні протягом довгого часу. Жир і порошкоподібні речовини слід видаляти з поверхні відразу ж.
Закінчивши прибирання, ретельно вимийте та прополощіть губки та серветки, які ви використовували.
Гарячі предмети:
Поверхні з кварцевого каменю не бояться короткочасного контакту з гарячими предметами. Водночас тривалий вплив дуже високих температур може призвести до знебарвлення і пошкодження поверхні кварцового каменю.
Не слід ставити на поверхні кварцового каменю дуже гарячий, знятий з плити посуд. Для предметів, нагрітих до температури вище 70 °С, рекомендується використовувати теплоізоляційні підставки.
Стійкість до подряпин:
Поверхні кварцевого каменю характеризуються високою стійкістю до подряпин. Разом з тим, безпосередньо на поверхнях кварцового каменю не рекомендується працювати гострими предметами (наприклад, гострими ножами, викрутками).
Матові та текстуровані поверхні. Правила догляду
Повсякденний догляд:
Для повсякденного догляду за виробами з текстурованим і матовим оздобленням поверхні потрібно трохи більше зусиль, ніж за глянцевим. Це пояснюється різним ступенем гладкості поверхонь.
У більшості випадків плями легко видаляються з використанням рекомендованих засобів.
Щоб видалити стійкі плями, потрібно нанести на забруднене місце очищувальний засіб і злегка потерти м'якою абразивною губкою.
Матові та текстуровані поверхні стануть менш сприйнятливими до різних плям і слідів від пальців, якщо обробити їх спеціальними засобами. Таким чином можна досягти подвійного ефекту: захистити поверхню і посилити колір каменю.
Під час виготовлення виробів із кварцевого каменю із зазначеними видами оздоблення поверхню слід закривати захисною плівкою, оскільки цей вид поверхонь чутливіший до пошкоджень і забруднень, ніж глянцеві поверхні.
Складні плями та сліди від рідин, які важко вивести.
Очищення і видалення
Поверхня кварцевого каменю має високу стійкість до плям. У більшості випадків плями видаляються легко і швидко.
Перед застосуванням спеціальних засобів спробуйте спочатку позбутися плями звичайним способом - протерши її серветкою або м'якою губкою, змоченою в рідкому побутовому мийному засобі.
Прилиплий бруд, їжу, жуйку, засохлу фарбу, лак для нігтів та інше обережно зішкребіть гострим скребком, а потім використовуйте спеціальний засіб.
Для видалення органічних забруднень рекомендується гель Cif® для ванних кімнат або аналогічний засіб.
Для видалення хімічних забруднень рекомендується м'який алкоголевмісний знежирювач або спирт.

Контакти

Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 14.07.2021, 1005221070003037399
ТОВ "СГК."
Close
Залиште Ваші контакти і менеджер зв'яжеться з Вами в робочий час з 9:00-18:00.